O Nas

 

 

InterKadra jest jedną z 10 największych Agencji Pracy Tymczasowej w Polsce i od 11 lat wspiera osoby wchodzące na rynek pracy oferując im doradztwo i oferty pracy na terenie całej polski oraz za granicą.

Od 5 lat realizujemy projekty współfinansowane z EFS, których głównym celem jest aktywizacja osób młodych, zwolnionych bądź zagrożonych zwolnieniem.

 

Z sukcesem zrealizowaliśmy największy w Małopolsce projekt wspierajacy procesy adaptacyjne i modernizacyjne (POKL 8.1.2) gdzie pomogliśmy znaleźć pracę ponad 160 osobom, założyć działalność gospodarczą 117 osobom i podnieść kompetencje 150 uczestnikom projektu.

 

FIRMA INTERKADRA

 

  •  Posługuje się Kodeksem Postępowania Etycznego Stowarzyszenia Agencji Zatrudnienia (SAZ), którego to Stowarzyszenia jesteśmy członkiem,

 

  •  Należy do Sekcji Agencji Opieki (SAO),

 

  •  Posiada System Zarządzania Jakością zgodny z norma ISO 9001:2008. System obejmuje działalność związaną z rekrutacją i udostępnianiem pracowników. Jesteśmy pierwszą polską agencją pracy, która uzyskała certyfikat ISO9001:2008 od Lloyd’s Register. Jest to o tyle istotne, że z uwagi na swoje doświadczenie i renomę, jest to jedna z wiodących instytucji certyfikujących na świecie,

 

  •  W 2014 roku została przyjęta do grona Sygnatariuszy Karty Różnorodności w Polsce. Karta jest międzynarodową inicjatywą, promowaną przez Komisję Europejska, której koordynatorem w Polsce jest Forum Odpowiedzialnego Biznesu. Włączenie do grona sygnatariuszy jest wyróżnieniem i potwierdzeniem działań, jakie prowadzimy na rzecz odpowiedzialnego biznesu i równego traktowania. Jednocześnie Karta jest pisemnym zobowiązaniem, podpisanym przez organizację, która obliguje się do wprowadzenia zakazu dyskryminacji w miejscu pracy i decyduje się działać na rzecz tworzenia i promocji różnorodności oraz wyraża gotowość InterKadry do zaangażowania w te działania zarówno wszystkich osób zatrudnionych, jak również partnerów biznesowych i społecznych,

 

  •  Jest laureatem rankingu miesięcznika Forbes – Diamenty Forbesa 2014 i 2016,

 

  •  Otrzymała prestiżowe wyróżnienie: Skrzydła Biznesu i Perły Polskiej Gospodarki.

 

  •  W 2017 roku znalazła się na 1 miejscu w rankingu "Book of Lists" magazynu Warsaw Business Journal w kategorii „Firma HR – agencje pracy tymczasowej”.

 

W 2017 roku Firma rozpoczęła prace nad rebrandingiem, zmieniła logo, które od teraz występuje w towarzystwie idei, którą się kieruje – InterKadra Godna Zaufania. Owo zaufanie rozumiane jest dwutorowo. Chcemy nadal być wiarygodnym, stabilnym partnerem zarówno dla przedsiębiorców, jak i dla pracowników. Spełniamy oczekiwania klientów poprzez dostarczanie im odpowiedniej ilości personelu o wymaganych kwalifikacjach. Nasze działania nastawione są na rozwój i kształcenie kadry oraz rozwój finansowy spółki m.in. poprzez dywersyfikację portfela klientów, a także bycie liderem w branży Agencji Pracy Tymczasowej oraz w branży opiekuńczej. Jakość świadczonych usług podnosimy dzięki wielu inwestycjom oraz zaangażowaniu specjalistów pracujących na co dzień w aż 21 centrach rekrutacyjnych w całej Polsce. Celem codziennych działań jest zakorzenienie w świadomości kontrahentów InterKadry przekonania, że jest ona partnerem godnym zaufania.

 


 

Zobacz jak pomogliśmy Uczestnikom Projektu "Postaw na przyszłość - postaw na siebie":

 

 

 

 


Wejdź na rynek pracy! Zgłoś się do projektu

Z naszą pomocą wybijesz się na rynku